balkanpromosyon Bizi Takip Edin!
0284 213 00 11 0532 131 32 00
[email protected] Fiyat teklifi almak için
Balkan Promosyon

Promosyon sektörü önemi, firmalarının tanıtımı, bilinilmesi ve akılda kalması için faailiyet gösteren dinamik, öncül ve önemli sektörlerin içerisinde yeri gün geçtikçe daha dikkatli bir hale gelmektedir. Biz de Balkan promosyon olarak önemli gördüğümüz bu sektörde ciddiyetle yerimizi aldık ve her gün daha da gelişerek firmaların sektörden beklentilerini en iyi şekilde sunmak için özveriyle çalışmaktayız.

Vizyonumuz; firmaların temel tanıtım amaçlarını hedef kitlelerine göre doğru algılamak ve en iyi tanıtım araçlarını en yeni ürünlerle birleştirerek hedefe uygun, en verimli çalışmaları hazırlama içerisinde, yenilikçi, güncel, dinamik hareket kabiliyetiyle hizmet vermektir.

Misyonumuz; Firmaların taleplerini doğru algılayarak tercih edecekleri araçları en faydalı bir şekilde belirlemek, yüksek kalite, maximum faydalanma, uygun fiyat dengelerini gözeterek kalıcı hizmetler sunmayı çalışmalarımızın en önemli ilkesi kabul etmektir. Firmamız Edirne Merkez' de güncel ürün yelpazesi ile yurt içi ve yurt dışı firmalarına hizmet vermektedir.

Edirne Promosyon Ürünleri

Merkezi Edirne olan Balkan Promosyon tüm baskılı, baskısız promosyon ürünleri tedarik merkezinizdir. Kurumsal promosyon ürünleri için doğru adrestesiniz..